Kontakt oss

Våre ansatte:

Daglig leder

Knut Esbjørnsen

Daglig leder

+47 907 45 289

knut@skogplanterinnlandet.no
Thomas

Thomas Bekkelund

Produksjonsleder

+47 971 78 196

thomas@skogplanterinnlandet.no

Jan Ulitzsch Fromskog

Dyrkning og kvalitetsleder

+47 902 44 150

jan@skogplanterinnlandet.no

Johs Skogsrud

Logistikkleder

+47 902 53 765

Johs@skogplanterinnlandet.no

Annika Strand

Kontormedarbeider

+47 468 43 252

Annika@skogplanterinnlandet.no
Stein Andreassen, daglig leder på Skogplanter Innlandet AS

Stein Andreassen

Daglig leder
Tlf: 918 56 944
Epost: stein@trysilplant.no

Thomas

Thomas Bekkelund

Produksjonsleder avd. Sønsterud
Tlf: 917 78 196
Epost: thomas@sonsterud.no

Maria

Maria Mazur

Dyrkningsleder
Tlf: 401 67 867
Epost: maria@sonsterud.no

Olav

Olav Hunter

Produksjonsleder avd. Trysil
Tlf: 476 53 755
Epost: olav@trysilplant.no

Sesongansatte

Ønsker du å søke på sesongjobb hos oss? Send mail med informasjon til knut@skogplanterinnlandet.no

Sesongansatte

Ønsker du å søke på sesongjobb hos oss? Send mail med informasjon til even@skogplanterinnlandet.no ​

Bestilling og fakturainformasjon:

Fakturainformasjon:  

Skogplanter Innlandet AS

Vestsidevegen 46, 2420 Trysil

faktura@skogplanterinnlandet.no

Org nr: 952 216 600

Bestilling av planter: 

Thomas Bekkelund 971 78 196
Knut Esbjørnsen 907 45 289

Kundeservice:

Tlf : 907 45 289

knut@skogplanterinnlandet.no